İletişim

Kuzguncuk mah. İcadiye cd.
No:107 PK:34674
Üsküdar-İstanbul

+ 90 (216) 334 62 96

info@metexstudioerk.com

Bizi takip edin

Mimari & İç Mimari Çözümler Üreten Tasarım Ofisiyiz

Metex Studio Erk, 2016 yılında Sinan Kafadar, Kağan Erk ve Hüray Erk ortaklığıyla kurulmuş ödüllü mimari, iç mimari ve tasarım ofisidir. Kağan Erk ve Hüray Erk’in Metex Design Group’ta Sinan Kafadar ile birlikte çalışarak edindiği tecrübe birikiminin ardından, yeni ve ayrı bir yapı oluşturma fikriyle doğmuştur.

Metex Studio Erk, mimari ve iç mimari hizmetini bir arada sunan bütüncül yaklaşımı, paylaşıma açık tutumu, danışanlarının gereksinimlerine olan duyarlılığı, fayda odaklı süreç yönetimi ve ölçek gözetmeksizin sunduğu özverili yaklaşımıyla öne çıkar. Bilgi birikimi ve deneyiminin ışığında, mimari ve iç mimari planlarının her evresinde kapsamlı değerlendirmeler ve eşsiz çözümler geliştirir. Yaratılan proje kimliğinin, projenin her aşamasına işlenmesini sağlarken, kıdemli mimar ve iç mimarlardan oluşan ekibiyle, projenin konumundan, yer alacak sanat eserinin belirlenmesine uzanan süreçte tasarım dilinin bütünlüğünü korumayı hedefler. Danışanlarına 20 yılı aşkın tecrübesiyle mimari ve iç mimariyi hizmetlerini bir arada, güvenebilecekleri tek bir adresten alma avantajını sağlar.

home-logo-background-square
aboutUsTopSQR

Fikirlerinizi Eşsiz Projelere Dönüştürüyoruz

Bütüncül yaklaşım

Kullanıcı ihtiyaçlarını çok yönlü analiz etme, süreç içerisinde ve gelecekte oluşabilecek tüm beklentileri öngörüp, çözüm yaratma gücüyle öne çıkar.

Fayda odaklı iletişim

Açık iletişimden yanadır. İhtiyaçları bütçe, fiziki koşullar, projenin kapsamı, bağlamı, süresi ve kullanıcının istekleri doğrultusunda bir bütün olarak beraberce değerlendirir.

Global tasarım dili

Ulusal ve uluslararası farklı niceliklere sahip her proje özelinde mimari planlama, uygulama, teknik detayların çözümlenmesi, iç mimari ve tasarıma dair her adımı üstlenir

home-logo-background-square
HakkimizdaProject

Doğru Analiz, Zamansız Sonuçlar

Metex Studio Erk, işlevlerini yerine getiren alanlar yaratmak ve gelecekte oluşabilecek beklentileri öngörmek adına istek ve ihtiyaçlarının doğru analiz edilmesini öncelikli tutar. Zamansızlığı ilke edinir; geçici trend ve tekil temalardan, anlık çözümlerden kaçınır. Disiplinli süreç yönetimi ile hızlı, benzersiz ve nitelikli sonuçlar ortaya koyar.

Aralarında ödüllü projelerin yer aldığı turizm yapıları, alışveriş merkezi, spor kompleksi, eğitim binaları, konut, ofis ve dönüşüm projeleri ile tüm deneyimini her defasında yeniden işleyerek, özgün fikirlerle aktardığı, yerli ve uluslararası projeleriyle uzmanlığını genişletmiş ve geliştirmeye devam etmektedir.