İletişim

Kuzguncuk mah. İcadiye cd.
No:107 PK:34674
Üsküdar-İstanbul

+ 90 (216) 334 62 96

info@metexstudioerk.com

Bizi takip edin

buyukyaliHero01

Büyükyalı Projesi

Proje Künyesi:

Proje Yeri: Kazlıçeşme, İstanbul
İşveren: Özak, Yenigün, Ziylan ve Emlak Konut
Proje Başlangıç Yılı: 2015
Proje Bitiş Yılı: 2019
Proje Tipi: Konut
Toplam Proje Alanı: 150.000 m²

Geçmişin Farkındalığıyla Geleceği Tasarlamak

Metex Studio Erk tarafından iç mimari proje çalışmaları üstlenilen Büyükyalı İstanbul, zamansız, fonksiyonel, konforlu ve şık yaşam alanları yaratma hedefiyle şekillendirilmiştir. İçlerinde farklı stil ve yaşam biçimleri için estetik, işlevsel ve sürdürülebilir çözümler barındıran 4 örnek dairenin de yer aldığı proje, 2018 yılında ‘International Property Awards’ ödülüne layık görüldü.

Golden Quartz, Platinum Quartz, Büyükyalı Loft ve Büyükyalı Fendi Casa olmak üzere farklı stillerde toplam 1072 yeni konut ve tescilli yapılarda toplam 23 adet konut iç mimari projesi hayata geçirilirken; altın, platin quartz olarak belirlenen stil temaları uygulanmıştır. Konumu itibariyle Tarihi Yarımada’ya olan yakınlığı ve deniz manzarasını kucaklıyor oluşuyla ilişkilendirilen bu üç ana tema, modern ve klasik stillere kolaylıkla adapte olabilecek natürel renk ve doku paletiyle temellendirilmiştir.

Kusursuz estetik anlayışını, zamansızlık yaklaşımıyla buluşturan Metex Studio Erk, iyi tasarlanmış bir yaşam alanının, gelecek yıllarda değişen beklenti ve beğenilere kolaylıkla adapte olabileceği fikriyle ilerlerken; sürdürülebilirlik beklentisinin de altını çizmektedir.

İç Mimari Proje: Metex Studio Erk
Tasarım Ekibi:  Hüray Erk
Merve Sarıkaya, Gökhan Tüzinoğlu, Efsun Gürsoy, Derya Erdoğan, Özgür Karakılıç, Tamer İnan, Nermin Veliyeva, Nail Altıncezve

buyukyalidown